Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg synes det er en spændende opstilling, jeres træner har nosser. RESPEKT.


Chelsea kan ihvertfald ikke andet end overraske idag, da man ikke forventer meget af dem idag, set over deres præstationer
Captain America. FCM
"Malouda skal bare ud hellere kalou end malouda! men helst Essien!"

Jeg med på at jeg ikke ønsker Malouda på banen, men at smide Kalou ind på midtbanen ville jo være rent selvmord.
"Ronaldo putting his career on the line for his country while Messi retires after missing a penalty."
Det ved jeg nu ikke, jeg forventer meget af Chelsea set over 2 kampe. Jeg synes folk over hyper Napoli over 2 kampe :). I skal nok gå videre samlet. No worries.
Synes også at valget ad Malouda vanvittigt. Man burde smide 10000 kr på Napoli, hvis man altså ikke var Chelsea fan :-)

Go kamp alle, vi krydser fingre.
come on Chelsea
Jeg har absolut ingen fidus til Kalou. Malouda er et meget bedre alternativ, selvom det er overrasende at Lampard ikke starter. 1-1 eller 2-1 til Chelsea er mit bud. Good luck.
Er det en skade til Bos? Drømmer jeg?
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
Cech har været verdensklasse indtil videre.
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
Uden tvivl han har været vigtig. Hvis Napoli vil videre skal de score på de chancer ellers løber de tør for luft.
Juan Manuel MATA !!
Captain America. FCM
Så røg Napoli ud bye bye.
annonce