Snak

Mere indhold efter annoncen
Jow han har været oppe at vende et par gange. Solid spiller jeg også rigtig gerne ville se i klubben og det virker mere muligt at hente ham nu end det gjorde for et års tid siden hvor han var i udlandet.
FCK og United siden \'92.
Jo han var vidst på tegnebrættet, men valgte Bari hvor han spildte et års tid. Man kan vel håbe brann vil bytte ham for noget af vores overskudslager.

I øvrigt fin lokal opbakning heroppe 10.200 tilskuere på en kold og regnfuld fredag aften.
@jomic

Kan man købe øl til kampe i Norge?
Kjoebenhavns Boldklub.
moderator
Huseklepp har været nævnt mange gange tidligere herinde, og han er en interessant spiller.

Hans skifte til Bari skete i ren protest over, at han ikke kunne få lov til at komme til Celtic. Desværre var skifte til en syditaliensk bundklub ikke gavnligt for hans karriere (Det er ligesom set et par hundrede gange før).

Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
@pascal

Ved det faktisk ikke. Gik i zombie tilstand gennem skuret med forplejning, havde lige tappet kaffe fra noget der lignede en kompostbeholder.
Huseklepp ligner mere eller mindre den logiske løsning i angrebet, som erstatning for Santin. Han er bedste højre ben og passer derfor godt til Cornelius, samtidig er han som type meget lig med Santin og passer godt ind i konceptet og så er han en af de spiller, der trænger til at få kickstartet sin karriere.
(...)
Der er virkelig god opbakning til Brann´s kampe og nej, der serveres desværre ikke øl på stadion. Med mindre man er i boksene og kan se ned på proletarerne.
"I have mood poisoning. Must be something I hate." kortlink.dk/knd4 10 af mine de bedste, mod Toffees' 15 i Top 6
Husseklepp har været nævnt før. Han er måske den eneste fra Bærum som er vellidt i Bergen, men han har også fået sin fodboldopdragelse i Fyllingen. I byen har han nærmest heltestatus, så jeg tror at klubben strækker sig langt for at holde på ham. De måtte tidligere sælge ud, grundet rod i økonomien og for mange er det at han er kommet tilbage, et tegn på bedre tider. Han er den helt store profil i Bergen og også blandt ligaen bedste.

Hvis man ser efter alternativer, kunne i forhøre jer om Siggys kompetencer i Wolves-tråden, hvis de rykker ned. Ståle kender ham, så han kan nok sige et par positive ting om FCK.

Og tillyke md den direkte plads i gruppespillet. Det er stas.
"I have mood poisoning. Must be something I hate." kortlink.dk/knd4 10 af mine de bedste, mod Toffees' 15 i Top 6
"Der er virkelig god opbakning til Brann´s kampe og nej, der serveres desværre ikke øl på stadion. Med mindre man er i boksene og kan se ned på proletarerne"

Det lyder sgu lige som min stil....at sidde i boksene.
Kjoebenhavns Boldklub.
Er Remmer skadet eller er det et udtryk for at Aaquist har overhældet ham eller skal han bare belønnes for en god udvikling med en debut?
(...)
annonce