Det kan du have ret i, Fribytter, og jeg har ikke et indblik, og derfor heller ikke en holdning til din påstand. Min fodboldforståelse kan ligge på et meget lille sted, og min indtræden var ment som en FYI om, hvem United skal møde, og ikke som et indspark til en dybdegående debat om vores chancer.
Bevares, en sådan debat skal I da endelig tage, og jeg vil ivrigt læse med, men som med det meste andet fodboldrelaterede, så forringes debatten ikke af, at jeg ikke bidrager.
The Pensioner: \\\"så lad os bare sige, at jeg mener, at de 400 mio. forsvinder ved, at Chelsea øger deres indtægter og reducerer i deres udgifter. Det synes jeg er en gangbar forklaring - lidt udetaljeret, men trods alt, gangbar.\\\"