Snak

Mere indhold efter annoncen
C-c-c-c-c-c-combobreaker!
\"Take me home, United road...\" Er begyndt at se frem til topkampene i PRL som jeg ser frem til en rektal kikkertundersøgelse
Det er så fucked up af Hjulmand og DBU ikke har valgt en anden modstander en fucking Holland, f.eks. Færøerne eller et andet skod hold, så man kunne have holdt sig inden i top 10 og ryge i 1. Seedningslag! Fucking hjernedødt! Må håbe vi trækker Qatar fra 1. Seedningslag, ellers kommer vi ikke langt til VM.
Test10
Fucking fucking!!!
@Brønne
Top 8 ryger i første seedningslag, ikke top 10. Resultaterne i vores venskabskampe har ikke ændret på noget ift. vores seedning til det kommende VM.
Test
Morten Olsen: Vi skal huske på, at Danmark er en stor fodboldnation, men et lille land.
-ikel
Morten Olsen: Vi skal huske på, at Danmark er en stor fodboldnation, men et lille land.
Jussi for helvede... :o)
Alle de tests… nå, wth…
Test 11
… and the Spurs go marching on! Spanien: Barca - du ved, der hvor den bedste spiller i historien spillede Danmark: AaB - du ved, den bedste klub i Danmark... vil nogen mene
Hvis man vil se hvordan det ellers normalvis seriøse og spændende Bold.snak er blevet, så kan man bare kigge på denne tråd.
annonce