Snak

Mere indhold efter annoncen
fcm har endnu til gode at spille en god kamp, men står alligevel tilbage med seks point. Tre mål på dødbolde og et forsvarskoks. Heldet må slippe op på et tidspunkt, og så tror jeg, fcm får det svært. SønderjyskE var det bedste hold.
Dommerhjælp ved første mål?

Wtf....
FC Midtjylland (1999) Manchester City (1887) St. Pauli (1910)
Hvordan vi fik de 3 point fatter jeg ikke, Sdj. havde absolut størst ære af kampen,Jess T´s opstilling er jo vanvittig, men 3 point er jo 3 point og størstedelen af start 11 blev sparet, de unge fik værdifuld spilletid... men den går ikke næste gang, med så store udskiftninger!
Liverpool FC FC Muuuhdtjylland BVB 09
Så fedt SE tabte.
Jeppe Simonsen en katastrofe.
@European Football

Er din eks-kæreste stukket af med en fyr fra Haderslev? Du er altid bitter og helt væk, når du kommenterer på vores kampe.
Haderslev FK - 1992 HFK Sønderjylland - 2000 SønderjyskE - 2004
FCM stillede med B kæden
Primitiv SE fodbold (indkast og hjørnespark og 2. bolde), ingen teknisk fodbold
Dog meget flot mål af SE
Skandale at spille sådan som mesterhold!!
Tidsudtræk og store stærke spillere der ligger og ømmer sig konstant til sidst.

Sønderjyske må virkelig føle sig snydt!
De havde fortjent de 3 point.

Hvordan kan Skender fortsætte som 1. målmand!!
Han kan jo ikke engang lave et korrekt udspark.
Forklar nu manden at han styrer hele feltet hvor de hvide streger er!!!
FC Bayern München - Mein herz bleibt an der Isar Fan siden Sensible Soccer: 92/93 edition!!
razermix utroligt at du er tilhænger af plastik-klubben fra vestjylland.
Til alle de tåber der skriver i denne tråd, tjek lige op på hvor mange der var med fra FCM s ideal opstilling , inden i nedgør FCM standard , lad dem stille med førsteholdet, og de vil igen i år køre både FCK og Brøndby midt over, just like last year...😉
Mr nice guy said it
\
annonce