Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg forstår bare heller ikke de her hold. De er foran 2-0 og er i fuld kontrol. Holland laver enkelte taktiske ændringer også er kampen vendt på hovedet
Ufatteligt at dommeren finder sig i argentinernes opførsel
Håber Argentinerne ryger ud på røv og albuer. Hold op, hvor kan de lære det.


Wauw. Hvorfor den had? :D
OT: Hahah lusket udligning af hollænderne. De har været HELT væk i 90 % af den her kamp.

Holland har haft 59% boldbesiddelse, og har domineret totalt i kampens sidste 20 minutter.
Jamen Kenken hvad er det Weghorst gør at han skal have gult ? Du må da forklar hvad det er du mener - han giver et lille puf og det er det. Så skal alle jo have gult når de går ind i tackling.

Og jeg ved ikke helt hvad du mener med at Messi også skal straffes hårdere i den situation jeg referere til - altså jeg referere kun til hands situationen som jo skal give gult lige meget hvem det er.
Er enig i Paredes er usympatisk. Men Van Dijk er da på samme niveau og Hollands bænk skulle homogen straffes for deres usympatiske angreb
The Goat

Tjek kampen og så er det sgu nemt at se...
Magen til opførsel på og udenfor banen..
Og det er jo ikke kun i denne kamp
Man Utd og OB. Ikke altid lige nemt - men i medgang og modgang..
Holland har haft 59% boldbesiddelse, og har domineret totalt i kampens sidste 20 minutter.


90 % var måske også liige højt nok sat. De var helt væk indtil reduceringen. Derfra de så til gengæld det eneste hold på banen.
DK: FC Midtjylland Mener at den danske Supercup bør genindføres!
Wauw. Hvorfor den had? :D

Usympatiske over hele linjen. Har været frustrerende at se på.
Bevar Brøndby IF YNWA
Åh hvor jeg dog hader attituden hos mange af Argentinas spillere. Af de resterende hold ved VM, så må alle vinde for min skyld - bare ikke Argentina.
annonce