Jamen man kan jo poste alt. Ingen havde set indlægget og du kommer herind og brokker dig på en måde der ikke kan opfattes på anden måde end at du tror vi nikker godkendende til alle indlæg.
Jeg beklager hvis jeg udtrykker mig dårligt. Min undren skulle forstås således, at det undrer mig at bold.dk lader det stå, ikke fjerner det og at det ikke har konsekvenser for dem der bringer det.
Det er jo bold.dk der lægger spalter til udbredelsen af terrorpropaganda fra en organisation der i DK er stemplet som en terrororganisation.
Dette ikke for at holde liv i diskussionen men blot for at præcisere min tilsyneladende dårligt formulerede budskab.
Jeg har trukket mig fra debatten, respekterer jeres afgørelse, men undrer mig over hvad der er tilladt at viderebringe på bold.dk