Snak

Mere indhold efter annoncen
Kedelige, men absolut godkendte 90 minutter. Kroatiens på papiret suveræne midtbane er slet ikke kommet i gang i 2. halvleg. Havde vi en bedre afslutter (Fischer?) kunne vi måske have været foran.
det er fandme en godkendt kamp det her..

Kroatien styrede spillet i 1. halvleg og vi havde alt i anden ...

Forstår ikke helt den skudstatistik hvad er det for afslutninger de tæller i den turnering?
hver gang Eriksen får bolden er der også 5 kroatiske spiller på ham
Shit. Jeg kan ikke sidde ned længere. Kom nu Danmark, vi får aldrig en større chance for kvart (og semi)
Så det ind med Pione
Il meglio di Allegri
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg kommer aldrig til at forstå det høje pres på en målmand. Angriberen løber sig ud af ethvert angreb og kontraangreb er umulige hvis den pressende spiller er en spilstation. Og det giver vel mål 1/1000 gang det udføres?
Som sådan enig, men var det ikke Mikkel Beck der engang jagtede den og blev bøffet I ansigtet så vi scorede?

Danmark spiller sgu godt her i 2. halvleg. Bestemt en værdi måde at ryge ud på, hvis det går galt.
Det er sku nervepirrende. Jeg tror dog vi har den største fordel ved forlænget spilletid.. Man kan håbe Kroatien begynder at mærke presset. Lad os lave en Rusland!
moderator
Skal vi ikke have Fischer eller sådan ind nu?
Dette er en signatur.
Så er det vel nu man skal bruge Sisto over for en træt back.
Ikke Sisto. Måske Dolberg for Martin Braithwaite og NJ ud på kanten
Annonce