Snak

Mere indhold efter annoncen
Fred ligner en hjemløs.

Og Thiago Silva ligner en trans, som den kære Joey Barton skrev. Sjældent han har haft mere ret.
winning
Paulinho smækker albue i hovedet på en kroat - det giver selvfølgelig brasiliansk frispark.
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
Man skal ALDRIG bruge Toft som kilde. Han er ligesom Wikipedia - komplet utilregnelig, og så gentager han bare hvad folk fortæller ham.


Wikipedia er brugbar. Flemming Toft er ikke. Jeg mener stadig at det største svindelnummer i Danmarkshistorien ikke har noget at gøre med Stein Bagger, det skete dengang det lykkedes Flemming Toft at overbevise den bovlamme ledelse for TV2 Sport om at han vidste noget om fodbold, eller sport generelt.
Glory, Glory Man United!
Hvis Neymar får rødt kort for at være en bisse, tager jeg ALT tilbage hvad jeg nogensinde har sagt ondt om ham. Brasilien eksploderer dog.
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
Godt fightet af Neymar og køligt sat ind.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Neymars største problem i Barcelona er nu også mere, at han er teatralsk og overspiller helt vildt. Diving har der faktisk ikke været meget af.

Edit: Sådan Neymar.
Klub top 3: Newcastle,............................... Barcelona Spiller top 3: Ronaldo(fede), Ronaldinho, Romario
WOW Sådan!
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
tørt huk af Neymar
ᕦ(ò_ó*)ᕤ Chelsea F.C
kommer til at tænke på de 2 brazil scoringer mod dk i 98
Holbæk B&I You can either agree with me or be wrong!
Køligt af Neymar jr. Klasse!
Annonce