Snak

Mere indhold efter annoncen
Er Fred en af de mest populære spillere hos Brasilien? - Havde da regnet med at der stod en del før ham.
København.
Svag dommer!
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Vist kun hos det kvindelige køn.
Han er vist ekstremt populær i befolkningen når han spiller i den hjemlige liga i hvert fald. Det er nok dalet en del efter den her slutrunde når man tænker på hvor dårlig han har været.
FCK og United siden \'92.
Det var da godt dommerarbejde
Barcelona - 2005 Juventus - 2005 Sympatiserer med: Tottenham Hotspur, Sporting Lissabon
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Så var der et ivrigt forsøg på film. Nu er det jo ligegyldigt videre, da brasserne kun har bronze at se frem til, men det er 3. gang man smider sig, så et kort havde været på sin plads.
Det var da godt dommerarbejde

Nej, han skal da give gult for film!
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Er ret sikker på der står i drejebogen at Brasilien ikke kan få kort. Eller være offside.
FCK og United siden \'92.
Så sæt dog Ronaldo ind når han alligevel er der. Tag rekorden tilbage!

Men brasserne får da mere plads i 2. halvleg. Selvom Bisgaard er utilfreds med spillestilen, så kommer de altså til chancer. Det er et plus i min bog
Og tænk engang, hvor MEGET der inden VM blev diskuteret over, at Löw kun havde udtaget 36-årige Klose som rigtig angriber til truppen.

Indrømmet, så var jeg også selv skeptisk. Men al brok og tvivl er da i den grad blevet gjort til skamme. Målfarlighed har der i hvert fald ikke manglet.
Annonce