Snak

Mere indhold efter annoncen
He he Soldatino, brun køter sæbe kan også anbefales ;o)
English dreams destroyed by Milan!!! Merseyside? No mersey! Liverpool - U will always walk alone c",)
"ikke henter en sulten spiller der modsat ronaldo har leveren var de sidste par år.

Hvad mener du SP? "

hvis du ikke ved hvad jeg mener, så skal du vidst have dine skolepenge tilbage.

ACM, vil du ikke godt være realistisk, der er jo en grund til at Moratti ikke engang gad have ronaldo, de har ikke brug for ham.

Han vil ryge ned som mindst 4 . angriber, Adriano er langt langt bedre, men også ibrahimovic og crespo er bedre.

Så taler folk om at hvis den gamle ronaldo vender tilbage.

Det talte man også om i 2002, hvor den gamle ronaldo fandt tilbage i topform, jeg tror bare at folk nogengange glemmer at dengang var 26 år, nu blir han snart 31, og så er det altså MEGET sværere at komme tilbage, jeg kan forstille mig at han skifter til Milan fordi han er træt af paella og hellere vil have Pizza (med ekstra ost)
Ville være et dumt træk.
Italiensk pizza er stærkt overvurderet...
Æ sæjer kaffe!!!!! Jen, to, tre, fire - KAFFE!!!!!
at bede AC Milan være realistisk er som at bede George Bush snakke rent.
Hvor er Patrick egentligt blevet af?
Der er ikke mange spillere der har præsteret det Ronaldo har præsteret, så giv manden en chance. Som du selv nævner det, så var der mange der døme Ronaldo "færdig", men hvad skete der? Han bombede for vildt under VM. Han er ældre idag, men han er stadig Ronaldo, og jeg har 100% tillid til den mand.

Han vender tilbage som lyn og torden...
English dreams destroyed by Milan!!! Merseyside? No mersey! Liverpool - U will always walk alone c",)
Mere indhold efter annoncen
Annonce
har præsteret..
perfektum indikativ aktiv min ven.
Hvor er Patrick egentligt blevet af?
"at bede AC Milan være realistisk er som at bede George Bush snakke rent."

Kommer det fra manden der sidder og sviner en bruger til herinde. Sørgeligt.
English dreams destroyed by Milan!!! Merseyside? No mersey! Liverpool - U will always walk alone c",)
har ikke svinet dig til kære ven, siger bare, at du er ulækker når du prøver at manipulere citater.. det er usmageligt


hvis vi taler svine, så er det knap så høfligt at kalde folk for tumpe...
Hvor er Patrick egentligt blevet af?
hvis du ikke ved hvad jeg mener, så skal du vidst have dine skolepenge tilbage.

Jamen, så må jeg hellere finde ud af, hvordan man får skolepengene retur, for hvis det vrøvl du skrev er let forståeligt, har jeg ikke fulgt med i timerne...

Hvorfor ikke bare skrive tydeligt SP?
Y. N. W. A. - #JFT97
hvorfor ikke bare lave være med at gå i bagateller, det er flovt at se på, du ved jo godt hvad jeg skriver selvom der måske er et par fejl.

forstil dig at alle på sitet skulle lade som om man ikke forstod alle de indlæg der havde stavefejl, det ville jo være frygtelig.

"Der er ikke mange spillere der har præsteret det Ronaldo har præsteret, så giv manden en chance. Som du selv nævner det, så var der mange der døme Ronaldo "færdig", men hvad skete der? Han bombede for vildt under VM. Han er ældre idag, men han er stadig Ronaldo, og jeg har 100% tillid til den mand. "

så meget bombede han nu heller ikke.

Gary Lineker bombede også en gang, tror du ikke han kommer tilbage.

det skal dog siges at jeg håber ronaldo kommer tilbage i form, man elsker jo at se ham spille når han er i form, tror bare ikke han kommer det igen, han er mæt, det det eneste der kan få ham tilbage tror jeg er det faktum at han aldrig har vundet cl.
Annonce