Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg har ikke forstået at Kahlenberg er i nærheden af landsholdet, men at han starter, fatter jeg intet af. Han har dog bevist sit værd.


Kahlenberg har altid været Olsens øjesten. Hele tanken om ham som den næste store playmaker, har Olsen aldrig rigtigt kunnet slippe, og han er blevet udtaget rigtigt ofte uanset hans (af forskellige årsager) noget skuffende karriereforløb.

Der har dog været meget langt mellem startpladserne, så det er noget overraskende, ja.
Det er uden tvivl også derfor at dommeren ikke fløjter. Bendtner FÅR afsluttet og bliver ikke i situationen generet af at blive hevet i trøjen. At han brokker sig sekundet efter er forståeligt, men han havde chancen for at sætte bolden i kassen.
Kahlenberg din fucking idiot!
Esbjerg fB
Flot Kahlenberg. Kæmpe idiot.
Den her sidder paa dig Olsen, din gamle idiot
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Haha kahlenberg hvor er det bare elendigt...ELENDIGT.
https://c1.staticflickr.com/9/8599/16255269225_793dd48c0b.jpg
Kahlenberg ...
Det var straffen for ikke at hive Kahlenberg ud i pausen...
"To defeat an enemy you must know them. Not simply their battle tactics, but their history, philosophy, art." - Grand Admiral Thrawn https://www.youtube.com/watch?v=48H34ukFe8g
Nu må Kahlenberg da også blive flået ud.
http://goonertalk.com/wp-content/uploads/2011/03/x610.jpg
Flot Kahlenberg - så flot!
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Annonce