Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Luk nu DBR, dine indlæg er så absurd ligegyldige og irriterende. Brug dog facebook eller sådan til det ævl.
Dette er en signatur.
Jeg forstår det ikke. Nu har jeg ikke ligeså stærke følelser i denne kamp som jer andre herinde, så prøver at se på det nogenlunde objektivt. Men forstår slet ikke hvorfor Danmark har spillet de her to kampe på Irlands præmisser. Danmark er underlegne hvis de vil spille på deres præmisser
Jeg havde også faket en skade der, hvis jeg var Jens Stryger Larsen.
København.
Lad os nu lige komme i gang.

NJ med en fin assist og Corleone Sisto spiller stadig inde i sin telefonboks. Det skal nok blive bedre.

Er vi til VM med reglen om udebanemål, såfremt den ender 1-1?
https://www.youtube.com/watch?v=flLh3CiaoNk
Ja. Deres mål ændrer ikke på, at vi skal op og score uanset hvad.
København.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Sverige i går, Irland i dag. Lad os glæde os ved, at godt fightende mandskaber skal give os flotte fodboldoplevelser til sommer.
Hold kæft hvor er vi ringe. Det hold har intet at gøre ved et VM.
Er vi til VM med reglen om udebanemål, såfremt den ender 1-1?


Ja det er korrekt
Der burde være en lov, der forbød at bruge " Der er et yndigt land" i reklamer.
Ja, selvfølgelig er vi det, men DK kommer ikke til at score
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Hvad laver YP på det hold - hvad er han valgt på?
Annonce