@ hjst
Haha, pæn omskrivning af det, du oprindeligt gav udtryk for. Har du eventuelt lyst til at genkalde dig den del med FCN og FCK?
Ud af det blå? Hvad mener du?
Landsholdet skriger på en venstre back og en angriber, der kan lave mål. Vi får Hjulmand som træner, og to af hans tidligere spillere kunne være interessante. Derfor er det ærgerligt med deres manglende spilletid.
Det samme er gældende for Robert Skov, men modsat Ingvartsen har han ikke et længevarende udenlandsophold bag sig. Skov er startet inde i to af fire kampe, og blev skiftet ind i en tredje, mens han i den sidste blev på bænken.
Ingvartsen er startet inden én gang, og skiftet ind én gang. De to seneste kampe har han ikke været med i truppen. Måske er han skadet. Jeg ved det ikke.
Mads Valentin startede inde i den første, og har efterfølgende været tre gange på bænken med en indskiftning til følge.
Jeg ved godt, hvem er af de tre, jeg er mest rolig omkring.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.