Snak

Mere indhold efter annoncen
Agger viser jo tydeligt hva side han vil sparke til med det tilløb til bolden, ej det fandeme en ommer.
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Ja, præcis. Tøver alt for meget på det tilløb.
Ja, som keeper er det sådan et spark man elsker... Modsat side af sparkerens ben, så den er nødt til at skrue udad, og så en halv meters penge over jorden. Det kan nærmest ikke lade sig gøre ikke at redde den.
Silkeborg IF
Is på. Agger havde scoret på 8/8 hidtil. Det er selvfølgelig ikke fordi han er anfører, han sparker. Det her var svagt sparket, men normalt sparker han jo sikkert.
Støt dit lokale fodboldhold
Shit det er godt af Poulsen og Poulsen. De to, åbenbart, dårligste spillere vi har.
Silkeborg IF
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Debatten om Agger og Tosse og hvem der sparker straffe må være åben igen. Første gang han brænder, men det var et rigtig kællingespark og kan blive dyrt.
Første gang i lang tid jeg har følt mig underholdt af landsholdet under MO.
Captain America. FCM
Første gang i lang tid jeg har følt mig underholdt af landsholdet under MO.


Jeg synes du bør finde noget andet at bruge tiden på så, for hele den her kvalifikation har været helt igennem fantastisk målt på underholdning. Og vel også resultater.
Silkeborg IF
Godkendt første halvleg vi ska som sån bare fortsætte i samme rille noget siger mig dog at vi er nødt til at komme op og score mindst et mere.
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Dejligt ikke at sidde med et ønske omkring at få skiftet ud - alle leverer i dag, og det er synd, vi har ikke fik lukket kampen. Vi har haft chancerne.

Og så er det jo ren luksus at have en hurtig Sisto eller Vibe at smide ind, hvis YP går død på et tidspunkt.
Annonce