Snak

Mere indhold efter annoncen
Du har helt ret, jeg har dog aldrig sat mig ind i træningen, og det er selvom jeg har spillet samtlige spil siden CM 01/02.
Men kan godt se det er dumt, nu hvor vi har så mange talenter, godt at du tager fat i det.

Forresten, husk hvad jeg skrev:
"Lefevre, tror virkelig ikke han har niveauet? Han kan tilbydes til klubber for 165 millioner kroner, så kan vi få 92,5 millioner kroner for ham."

Er det ikke en god pris for ham?

Zlatan doesn\'t do auditions
Hvis vi virkeligt kan få det for ham, så er det fantastisk. Han har kun en værdi af 27 millioner!
Jeg tilbød ham til klubber for 165 millioner, og der var 5-6 klubber der bød 90+ millioner kroner.
Zlatan doesn\'t do auditions
Groundskeeper Willie - lidt offtopic, jeg har set dit chealsea hold hvor du var i år 2020, vil høre om du ikke lige kan uploade et billede af hvordan han har udviklet sig? :) evt. oprette en tråd med ham? :D og nogen af dine andre spillere?
Groundskeeper Willie - lidt offtopic, jeg har set dit chealsea hold hvor du var i år 2020, vil høre om du ikke lige kan uploade et billede af hvordan han har udviklet sig? :) evt. oprette en tråd med ham? :D og nogen af dine andre spillere?

Hvem er "han"?
Men jeg spillede kun 1½ sæson, så mistede jeg interessen, det udviklede sig til at blive ligesom i Verona-tråden, så der var ingen udfordring i det.
Men Per kan sikkert finde ham du taler om. :-)
Zlatan doesn\'t do auditions
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Mener bare jeg har set du havde et chealsea hold i år 2020 med Lukaku .. :D undskyld jeg ikke fik skrevet det
Det havde jeg også, eller det havde vi, men jeg kørte bare lidt videre med det.

Der var mange klassespillere på det hold, der er også stadig flere af dem på verdensholdet, Van Der Helden har været på 5 år i træk f.eks. ;-)
Zlatan doesn\'t do auditions
Nice ;) men tænkte på om du ikke lige hurtigt kunne uploade hvordan Lukaku ser ud i år 2020 ;)? og bomber han ikke konstant! d:
Lukaku er gået på pension efterhånden i 2029.

Beklager det går lidt langsomt med opdateringerne, men har ikke så meget tid af gangen i dag.

Har fået fikset vores træning (kunne dog stadig bruge nogle bedre trænere).
Når systemet først er helt klar, så er alt i skal gøre når i overtager holdet at skifte spilleren fra Generel træning, til den specifikke træningsmetode til deres primære plads på banen. Det er trods alt en fordel at vores angribere træner mere på at skyde på mål, end at forsvare!

Vi har nu 4 spejdere der fast scouter henholdsvis Syd Afrika, Central Europa, Østasien, og Østeuropa. Derudover har vi Benôit Thebault som ´privat´ scout, altså som ikke har andre opgaver end at kigge på de spillere vi sender ham efter.

Der er solgt og købt for ca samme beløb, begge på den anden side af 100 millioner. Jeg kigger dog stadig rundt efter mulige forstærkninger. I får en opdatering når jeg engang får afsluttet transfervinduet, men kan da afsløre at en af indkøbene er en gammel kending.



.. Doublepost..
Annonce