Snak

Mere indhold efter annoncen
Det er da ulogisk.


Du startede....
Er du svagt-opfattende?

Han skrev, at det var svært at vinde på Aberdeens hjemmebane.

Nej, det er det ikke. Celtic & Rangers vinder der stort set hver gang.
Den ene gang Brøndby har været der - vandt vi.

mhj_BIF-fan: Ikke være så bitter over at dit elskede fck røg ud på røv og albuer i dag.
The things you own end up owning you. -Tyler Durden
syntes klart at katongo er god til at tæmme bolden i farten og så tilbage til retov og i position! at det så ikke kører med kasserne er et spørgsmål om tid! præcis som Ebbe gjorde i de gode landskamps dage.. Dejlig dag idag! vil også lige sige at da Fck kom i chl var det jo et svine held.. udspillet hjemme og undervuderet ude mod ajax.. at de så slår Man u og celtic da de er "videre" og på hjemme marken er jo ikke noget vildt.. Næ at føre en chl gruppe mod 3 mega hold efter 1 runde! det er noget at være stolt af! resten var lærepenge.. BIF forever
Golfmaniac
bitter?

mit elskede FCK?

huh...?
Er Katongo god til at tæmme bolden? Det mener jeg bestemt ikke. Manden magter ikke at tæmme en bold, bolden flyver væk hver gang har rører den.
Den der ler sidst, fatter joken for sent!!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Man får næsten lyst til at tage ind på sidelinien og kvittere for den med de 4 Frankfurtere med 4 kolde kasser Scottish Export Ale.
Men det ville næsten være for meget..., de skulle næsten have den ene med selv.
Hvis du så kampen mod fck ka du da ikke være uenig! han fik fat i mange svære bolde og fik den sendt hurtigt videre! tror han bliver en af dem der vender skuden! men der er mange øjne og mange meninger.. Håber duncan ryger til leverkusen! så bliver han en rigtig klasse angriber.. peguero kan nok spille hans plads hvis han kan finde den gamle form efter så lang en skade men vi håber! Glædelig jul
Golfmaniac
Så du første halvleg? Manden har mange kvaliteter, men at tæmme en bold er ikke en af dem. Hvilket du må vide, hvis du har set flere kampe. Min personlige teori er, at det er fordi han er vant til at spille med flade bolde i Afrika.











-Ja det er en joke, altså det med Afrika.
Den der ler sidst, fatter joken for sent!!
Altså bare det at du skriver på sidelinjen.. uf.
[b] Ni är inget utan oss! [/b]
Det gør jeg så heller ikke...., det var sån en jo-kes u know!
Annonce