Snak

Mere indhold efter annoncen
Som Rossoneri vidst tidligere var inde på, så tror jeg allerede den er på vej i form af Diaz. Dermed mangler vi så muligvis en LW, ligesom en RW.
Forza Milan!
Som Rossoneri vidst tidligere var inde på, så tror jeg allerede den er på vej i form af Diaz. Dermed mangler vi så muligvis en LW, ligesom en RW.


Hvem skal så afløse Diaz?
https://football-italia.net/kessie-ziyech-and-ceballos-milan-prepare-for-life-after-calhanoglu/

Burde hente begge. Ceballos og Diaz til 10´eren og Ziyech til højre wing i stedet for Castillejo.
Laxalt officielt til Dinamo Moskva. Der er ikke nævnt en salgspris, men andre har meldt om €6m.

Det er jo et godt stykke fra hvad vi gav, men fint i det nuværende marked.
Og ikke mindst fint, at komme af med hans løn.
Sad tidligere idag og så en YouTube video med Hakans mål og assist fra marts sidste år og frem og bliver sgu lidt vemodig :(

Får Inter DEN spiller er det en massiv styrkelse af dem og en massiv svækkelse af os. Samtidigt er det en spiller som passer perfekt til den måde Pioli gerne vil spille på.

Jeg har rigtig svært ved at pege på andre med De Paul som ikke vil efterlade os kraftigt svækket. Under alle omstændigheder rykker top 4 længere og længere væk igen.

Lad os nu se, der er et langt transfermarkedet tilbage.

Rossonere siden 1988. Forza Milan per sempre!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@fox
Sorry, men du er sgu lidt svær, at blive klog på nogle gange (no offense).

Det er ikke længe siden, at Hakan blev bandet og svovlet væk.

Hvad har ændret sig?

Vil du i øvrigt ikke mene, at fx Ziyech er en fuldgod erstatning? Og man kan vel også komme på andre.
for I ikke kun 3,5 for laxalt???
Forza inter!!!!!!💙🖤 OB i dk 💙
@nick
Det er muligt - den officielle udmelding inkluderer ikke økonomiske oplysninger.
Self ikk. Nogle kender jo de retter priser :)
Forza inter!!!!!!💙🖤 OB i dk 💙
Kun? For en spiller, som Celtic ikke kunne bruge. Hvad skulle hans pris være? Transfermarkt mener, at prisen er €4m.
Forza Milan!
Annonce