Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvor mange gange er deres højre wingback snublet i sit forsøg på at takle Bellerin? Jeg talte 4 gange alene i første halvleg.
Nåh, ville også være out of character stille og roligt at køre den her hjem.
http://media.balls.ie/uploads/2013/10/Tambourine.gif
Rodebutik, men også pænt heldigt. Dumt vi ikke kan komme hjem med rent lagen.

Skal vi have en raket op i nærheden af lyshastighed, skal Bellerin koges ned og bruges som brændstof. Han løber med svampe fra Mario Kart i enden hele tiden.
Rødt alle ugens dage til Deeney. Knopper lige over græsset er ikke OK, men i den højde er det så OK.
Hvor er Vela når man skal bruge ham? :)
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg ser gerne Gibbs igen snart. Monreal bliver igen rundtosset af en spiller der udfordrer. Han er Clichy mod Nani på dage som disse.
Ah, lidt glory hunting af Ox der bare skal træde i bolden og spille en af de to andre. Fremragende af Bellerin igen.
http://media.balls.ie/uploads/2013/10/Tambourine.gif
Ox for helvede. Bellerin igen, som mere trækker græstæppet til sig, end løber over det, når der er boost på.

Cech er nok omtremt verdens bedste.
Lenny pynter. Wilshere med lidt mere stål er ikke dumt.
Bliver stadig overrasket over hvor god Lenny er på bolden. Den Egyptiske Romford Pelè.
Annonce