Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvis Wenger bliver og vi holder på stammen, så kommer vi i top 2 næste sæson..


Endnu et eksempel på den ulykkelige kombination af for meget hash og et tastatur ...
Månedens MACHO: DANILO SOARES Månedens TUDER: RACISMUS PALUDANUS
Sjovt. Blev du mere macho?
Næh, men dit skriv var åbenlyst idiotisk.
Månedens MACHO: DANILO SOARES Månedens TUDER: RACISMUS PALUDANUS
Hvorfor?

Sidste sæson kom Arsenal i top 2?
I år fik vi endnu flere point.

Hvad er der idiotisk ved det?

moderator
Jeg er i så fald med på det væddemål. Når man tænker på den forfatning de andre store er i, og hvor de må forventes at rykke hen, så giver det virkeligt ikke mening at sammenligne med 15/16-sæsonen.
https://kortlink.dk/sudv
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hey, jeg vil også have nogle af de sikre penge!
"Ronaldo putting his career on the line for his country while Messi retires after missing a penalty."
Stort tillykke med FA-Cuppen !! Lidt ærgerligt at det første mål "overskygger" en virkelig fantastisk præstation fra jeres side af, for det var det og i vinder fuld fortjent og kun "uheld og uskarphed" gør at sejren ikke er væsentlig større !!
“Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.” Bill Shankly
Fik set forlængede highlights, hold da fest en præstation. Chelsea havde tilsyneladende primært stolpen og Thibault at takke for at det ikke blev til en lussing.

https://pbs.twimg.com/media/DA7NQ5xXkAAm_WI.jpg
Forlængelsen er "i følge kilder" på plads og Wenger hænger ved to år mere.
moderator
Ikke at det er voldsomt overraskende, men......

OH MY FUCKING GOD!
https://kortlink.dk/sudv
Annonce