Snak

Mere indhold efter annoncen
Ja, og så har han været utrolig billig. Han er et kæmpe talent.
Kæmpe fan af OB, Arsenal og Roma.
Zubiiiiii
https://pbs.twimg.com/media/B6qaDNWIUAAv34c?format=png&name=small
Haha, det var Trossard hurtigt om. Sådan Zubi, dobbelt målscorer
Kæmpe fan af OB, Arsenal og Roma.
Et imponeret over Mosquera. Zubi har allerede lavet lige så mange mål som sidste år, siger de engelske kommentatorer
Arsenal siden 06. Jeg svarer ikke på anonyme Bold ######-brugere.
Mosquera ligner Saliba v2.0. Selvfølgelig early days.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hvordan gjorde Madueke og Eze det? Og var det fint uden Rice
Madueke var vel MotM hvis ikke vores lille spanier havde sat hovedet på trossard indlægget. Han spillede fantastisk. Savnede ikke Saka. Det er vel den bedste ros jeg kan give.

Eze var meget mere anonym. Men som nogen af os har forsøgt at t sige i evigheder, så er det mere en systemisk ting end det er venstre kants skyld. Han skal nok blive god for is, når han for mere central spilletid. Det er tydeligt han søge der centrale rum meget, også i defensive omstillinger.

Rice manglede slet ikke. Merino var et bæst.

Eze lavede dog en assist.
Synes ikke rigtig Eze var anonym. Mange gode aktioner og allerede tydeligt at han en opgradering i forhold til Martinelli og Trossard.

Og ja så lavede han en fremragende assist.
Eze var meget mere anonym. Men som nogen af os har forsøgt at t sige i evigheder, så er det mere en systemisk ting end det er venstre kants skyld.

Så vi samme kamp?
Annonce