Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Må man nu ikke have ondt?
https://kortlink.dk/sudv
Eva Nilsson spiller tross alt fotball blant herrer, gjør naturligvis ondt iblant.
#Bodø/Glimt #ManUnited #Weareinlove
Selvfølgelig må man det. men den står sku for egen regning på saksespark. lignede tydelig mulighed for spilstop i en omstilling.
Igen slipper de for et kort på for sene tacklinger.. hvad sker der
moderator
@bruger

Hvis du vil have den gamle bruger aktiveret med Medielogin, med historik mm, så kan du skrive til support@bold.dk. Det skulle gå relativt smooth.
https://kortlink.dk/sudv
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kunne man skifte Havertz og Jesus eller vil det ødelægge dynamikken for meget? Synes ikke Kai er så meget med
moderator
@AFC

Men her bankede han baghovedet ned i jorden. Selvforskyldt eller ej, så er det sgu da okay at have ondt i situationen.

Jeg bryder mig ved gud ikke om tendenserne til skuespil i portugisisk fodbold, men nogle gange er det sgu reelt nok.
https://kortlink.dk/sudv
moderator
@Chapton

Jeg tænker lidt det samme. Jesus er også stærk med en mand i ryggen, men giver lidt mere i de små rum. Omvendt er Havertz inde i en god scoringssstime og tilbyder mere på låget.
https://kortlink.dk/sudv
Havertz giver os også den direkte opspilsmulighed og noget fylde i feltet. Det synes jeg er værd at holde ham inde for.
Ville være mere interesseret i at se ham på venstrekanten i stedet for Trossard.
Der er ikke meget fart i Kiwior. Øv sted at give et frispark
Annonce