Snak

Mere indhold efter annoncen
Er det kun mig der ærgrer mig lidt over at vi har sluppet Mavididi? De highlights jeg har set med ham ser han utroligt spændende ud, god fart, styrke og driblinger, godt overblik. Men jeg kender ham selvfølgelig kun ud fra det.
Var det Chambers som spillede Moura helt fri? Rimelig skidt start på kampen for ham
moderator
Cech og Iwobi fra start. What...?
https://kortlink.dk/sudv
Hvad er det her for en opstilling? Man kan da minimum stille spørgsmålstegn ved hvorfor Leno og Torreria ikke er inde, kazetten syntes jeg også kunne vendes.
Hvad er det her for en opstilling? Man kan da minimum stille spørgsmålstegn ved hvorfor Leno og Torreria, kazetten syntes jeg også kunne vendes.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Ja, man kan håbe Emery ved noget vi ikke gør. Stadig tidligt, men virker so far som om han famler efter den magiske opskrift, taktisk og i spillermateriale.

4-3-3 burde bare køres ind, sammen med Torreira. Og så må det der Cech eksperiment gerne snart slutte. Om det er immobile Xhaka eller hit-and-miss Gunedouzi er jeg lige glad med.
Som de rigtigt sagde på NBC: "Schoolboy defending". Sådan noget fucking pis. Det ser ikke godt ud.
Det er jo ulideligt at holde med den her klub.

Bellerin var så dårlig sidst og allerede nu bør Liecthsteiner komme ind.
Han gør det altså bare elendigt indtil videre, den gode Emery.



Hold da op, det hele sejler.

De to centerbacks står forkert i alle situationer, forsvaret bliver nemt trukket ud af linjen.
Arsenal er vel nærmest det eneste hold der kan formå at spille Morata varm.
Annonce