Snak

Mere indhold efter annoncen
Skøre dispositioner og så leverer spillerne på ingen måde. Helt igennem elendigt!
@Ponmani

Nu er det ikke for at modsige samtlige dine indlæg, men hvis de ikke har, hvem har så? De er vel vores to teknisk bedste spillere udover Özil.
Nå, Bosse. Nu får vi at se Emery i modgang. Hold kæft en klam omgang og klask på lørdag til Liverpool.
Synes det er lidt sjovt at se Iwobi på bolden. Enten er det fordi han ikke ved, hvad han skal og han ryster af helvede til ellers prøver han at ligne en der skal lave et eller spektakulært, men så alligevel ender med at spille den til nærmeste modstander. Hvad er der sket med Iwobi??
Shit det ser skidt ud!

Vi har siden 4-2 sejren over Tottenham ikke spillet særlig godt offensivt.

Lige nu ser det ud til at Manchester stjæler den 4. plads.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Iwobi på bolden minder mig meget om Gervinho
Krook - jeg er enig, i den nuværende trup er de nok de bedste bud men det er også min pointe. Niveauet er ikke højt nok i truppen. Det er mere for, at konstaterer at vi ikke er gode nok på de positioner.

Kunne være spændende at hive Reiss hjem og lade ham spille fremfor de to for at være langsigtet. Ham og Emile Smith har et teknisk niveau som ligger derop af. Vi må gør os nogle indrømmelser og de er bare ikke dygtige nok.
And it's Arsena-al, Arsena-al FC, we're by far the greatest team the world has ever seen that is Arsena-al, Arsena-al FC
Ingen gejst på i dag, det var som Wengerball i slutningen af hans tid. Måske hvedebrødsdagene er overståede.
Det var godt nok en fesen omgang for at sige det mildt.
Skeleton mener du City eller hva?
Thostrup: Torreira fik ikke gult - det var Kola.
Annonce