Snak

Mere indhold efter annoncen
@lottomunken

At nævne en tippeliga træner som Ståle Solbakken der ikke kan spille andet en beton og kontra, om de så mødte et serie hold i pokalen er ikke særligt godt set, taget i betragtning af han skal kunne åbne op for beton.. Og hvad så hvis han har skabt resultater for Ham-Kam.. Manden har 7-9 dage imellem kampene, intet pres andet end at undgå 1 division og det burde være normalt at et hold topper på 3 sæson med nogenlunde samme trup.
Albue i hovedet.. Frimann ´ det er et frispark men heller ikke mere´ er så træt af de farvede kommentatorer
Det var Tøffe der sagde det, men ja, helt skævt sagt.
Nu er du alligevel urimelig overfor Per. Det er Tøfting, der "ekspert" på kampen.
Batman Close. London W12.
Lahlav

Hvordan ser du at Zeca har mistet modet ift Ståle?

(Misforstå mig ikke, jeg har al forståelse for Zeca :-)
FREM for alt
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg synes nu Zeca virker klar nok.
Brøndbys grundspil på midtbanen er mildest talt elendigt. Det er en ynk at se at man ikke engang formår at presse det for alvor.
Batman Close. London W12.
Zeca har bestemt leveret udmærket i dag.

Jeg var mere ude efter om Zeca havde vist en eller anden attitude eller et udbrud, overfor Ståle.
FREM for alt
Det virker IGEN som om vi er trætte efter 60 min.. hvordan er vi gået fra at have det hold i suveræn bedst form, til at være et af de dårligste ?
Hvis vi skal have positive briller på, så spiller Stage faktisk ok idag.
Kvist raus.
Annonce