Well, havde det nu været et nyt bud hver gang (Krohn Dehli, Kronh-Dehli, Krohn-Dheli, etc.), så havde det været fedt, men det der er tydeligvis bare en journalist der ikke hvad hvordan man staver hans navn.
Hey hey, det er et fodboldforum. Det handler ikke om mode det her ;)
Men han viste da engagement i de 200 sek. han fik forleden. Og hastigheden fejlede absolut heller ikke noget. Han kunne godt blive god (baseret på det MEGET spinkle grundlag jeg har for at vurdere ham).
Intet dumt forslag, men du er nok en kende optimistisk hvis du tror på en kamp uden Gisla, hvis ikke det er i pokalen eller han er skadet. I hvert fald på denne side af nytår; det bliver spændende at se hvordan Kent tackler den situation.
Men hov, Gisla spillede da en glimrende kamp mod OB og det er da et tophold om nogen.
Måske han ikke er helt så ringe igen, selvom jeg selv har været en af fortalerne for at han skulle væk.
Synes ikke den ser fornuftigt ud, Jan K. skal ikke ligge og slide nogle steder, han skal ha´ bolden i fødderne gerne i fart og så afslutte eller lægge den af - ikke noget med at accelere fra hans side.
I vinterpausen hiver Anders Bjerregaard flankeret af Kasi Jesper måske en kanin der hedder Leon op af hatten og så er den defensive midtbane på plads.
Så skal vi bare undgå skader og cruise mesterskabet hjem :o)