Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg tror det er omsonst, men hvis han nu tager sig sammen og begynder at træne godt, så kan det være at der bliver en åbning. Kliment og Urena har fået småt med spilletid, men vist at der er en del plads til forbedring, så det er da ikke helt umuligt at han kan overhale dem og blive indskiftet. Lige pt. virker det dog ikke særligt sandsynligt.
[i]Homer Simpson: "Heh Heh, Silly Lisa, vampires are make believe, like elves, gremlins, and eskimoes"[/i]
Lidt ros til den danske Lasse Quist, det uforløste talent.
Nordens største!1
Der har i en del tråde været en del bekymring omkring Jan Bech Andersen, der er blevet trukket rundt ved næsen af et udefinerbart Brøndby og dermed er ved at sætte hele sin formue over styr.
Det lader dog til, at der er til vand og brød lidt tid endnu: http://www.business.dk/investor/forudseende-broendby-ejer-tjener-tykt-paa-genrejst-minegigant

Så de bekymrede kan sove trygt videre.
Så de bekymrede kan sove trygt videre.


Er denne info kommet til de bekymrede på bif forummet?

Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Er denne info kommet til de bekymrede på bif forummet?

Nogle af de bekymrede har også givet udtryk for deres bekymring herinde, så mon ikke de nok skal læse med.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Flot kasse af Hjulsager, i går!

Nørgaard spillede også en god kamp.
moderator
Han må være ret langt fra formen ham Suk når han igen er på bænken. Nogen der har set han spille for reserver e. lign?
Dette er en signatur.
Han så faktisk ganske spændende ud i reserveholdskampen mod FCK.

Om han er i form, ved jeg ikke. Han spillede fuld tid.
[i]Dress like you listen to Sinatra and act like you listen to Pac.[/i]
Har dommeren kun gule kort med til Brøndby ?
Det er ikke ret meget FCN er kommet med endnu.
Annonce