Læs venligst mit indlæg igen, jeg giver faktisk flere muligheder. Og helst så jeg gerne Oscar blive ind bare som cm´er.
Beklager. Jeg bliver bare lidt ubehagelig at være i nærheden af, når jeg ser de samme elendige løsninger blive valgt fra trænerbænken igen og igen. Og Haz for Oscar var trods alt den første løsning du nævnte. :P
Anyways, mit yndlingshadeobjekt nr 3 vælger selvfølgelig lige at lave et klodset frispark i stedet for bare at lave en tackling. Hvordan fanden kan den kraftidiot have fået så mange kampe på vores midtbane?
Spillet har nu ellers været langt bedre i anden halveg. Vi dominerer jo fuldstændigt, men målene udebliver desværre.
Tjekkerne har nok efterhånden lidt syre i benene. Vores spil er jo som sådan ikke bedre, men deres presspil er bare ikke helt så aggressivt længere.