Snak

Mere indhold efter annoncen
Altid noget at Cahill og Ivanovic ikke er cb-par!


Ja, jeg synes ihvertfald de igen viste at de ikke magter at holde hovederne kolde under pres imod Spurs i anden halveg, hvor vi helt stoppede med at spille og bare lossede væk.

Ikke at JT ALTID skal spille (før nogen skyder mig dét i skoene), men lige Ivanovic og Cahill sammen er vores mindst ´spillende´ konstellation og det ender alt for tit i lange håbløse los op ad banen.
Heldigvis en stærkere opstilling en jeg regnede med , men mine nerver kommer til at sidde helt ude på tøjet med den midtbane vi stiller med . Lamps og Rami vil altid være farligt for os og guf for modstanderne.
Lampard = Prl midtbane konge S12.
Jeg er helt kølig. Men den midtbane giver mig dårlige nerver.
The Blues. The Hornets. The Fire. Paulo Ferreira #19
Sateme en lortetackling. Sikke en spade.
Man kan håbe Der bliver lavet en bytter på ham baker. For den var meget grov
Lampard = Prl midtbane konge S12.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hazard virker jo ikke som sig selv. Ærgerligt.
Jeg vidste ikke, at Benitez havde sat en kegle op ved siden af John Terry.

Og godt drop, Cech. Så gik der fifa i den mht forreste stolpe.
Thank you, José.
Sløjt forsvarsspil af især Cahill.
Så scorer de på en ligegyldig lang bold. Og Cech undlader naturligvis at dække det korte hjørne. Alt i alt ekstremt håbløst.
Skidt af Cahill..
Men hva laver Cech ?
Annonce