Snak

Mere indhold efter annoncen
JCech -
"Man kan skrive voksent og repræsentere Chelsea-fans i artiklerne."


Jeg tror du har blandet nogle ting sammen. En af de dejlige ting ved denne tråd er at folk faktisk bruger argumenter og meninger når de skriver indlæg. Artikeltrådene er ofte mudderkast og legestue. Det holder vi gerne ude af denne tråd. Det gælder også dig Geddar, din lurer.

XavierZ - Udover at være inspiration til min signatur herinde, så er du altid garant for spændende holdninger og indlæg. Du er så heldig at Bold.dk har givet dig rettigheden til at du kan læse dine indlæg igennem før du trykker på send knappen. Den rettighed må du gerne bruge noget oftere.
Må jeg forresten godt stadig kalde Eto´o for Nøddesælgeren?
Jeg er sådan set ligeglad med din mening. Forkælet.
Rampard og Mazacar << Jeg kom ikke længere i dit indlæg CFC

Please tag dig sammen.
Thank you, José.
Carefree
Jeg ved skam godt der bliver argumenteret herinde, men der bliver brugt mange flere interne ting herinde end i artiklerne. Man skal vel ikke være herinde særlig lang tid, for at vide der bliver argumenteret.
Thank you, José.
Må jeg forresten godt stadig kalde Eto´o for Nøddesælgeren?


NEJ!
The Blues. The Hornets. The Fire. Paulo Ferreira #19
@Hackney

"Mugesh er indebrændt, og han har det ikke nemt, så længe Mou er træner, og det er også helt fair. Så lad ham nu bare bruge de forskellige øgenavne, han finder på."


Du er så flink. :-)
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Helt ok.

Men så er du gået glip af advarslen.


Har læst det, og tak.




1995 Juventus - Scudetto x 28 - CL x 2 2001 Chelsea - PL x 4 - CL x 1 R9 Chelsea J. Mourinho Drogba - Essien - Terry - Lampard - Cole - Cech - Hazard
@Mug

Jeg prøver i hvert fald!

@Xavierz

Så lidt.
The Blues. The Hornets. The Fire. Paulo Ferreira #19
"NEJ!"

Så bliver det "Samuel Eto´o Fils, Født 10. marts 1981, Douala, Cameroun."

Konsekvent.
Jeg er sådan set ligeglad med din mening. Forkælet.
Nøddesælgeren it is then.
The Blues. The Hornets. The Fire. Paulo Ferreira #19
Men er det ok med smagsdommeren XavierZ? Vi skal jo være voksne herinde.
Jeg er sådan set ligeglad med din mening. Forkælet.
Annonce