Snak

Mere indhold efter annoncen
Det ville overraske mig voldsomt hvis I ikke er i stand til at spille os ud af banen..
Vores to vigtigste spillere bliver sparet i dag. Lad os se, hvem der påtager sig ansvaret.
JT, Captain, Leader, LEGEND
Nej, desværre, er også lidt skuffet, men det kan være vi ser den mod stærkere modstandere.

Lidt spændende at se om Newcastle vil lave en West Ham(Eller os mod større hold). Forskellen fra WH og denne her kamp er, at vi har noget mere skudtrussel med Lampard og Matic, end Ramires og Mikel, det er selvfølgelig heller ikke svært at overgå de to, når det kommer til denne disciplin. Det kan måske lokke defensiven frem.
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
RøverRobert - Bare rolig, der er stadig Willian inde på banen.
Jeg er sådan set ligeglad med din mening. Forkælet.
Hvad fanden laver Oscar ude på kanten? Det betyder jo, at elendige Willian tager midten, hvilket er ca lige så ambitiøst som at bruge Ramires på den plads.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Og hvorfor spiller vi med sørgebind?

Edit: Det gør vi slet ikke, fjollet. Jeg troede bare jeg så Oscar med sort bånd på.
Jeg er sådan set ligeglad med din mening. Forkælet.
Og lige et herligt eksempel på, hvorfor Willi er så fantastisk som playmaker. To langsomme driblinger før han banker en sløset aflevering på tværs af banen, som Ivan ikke kan tæmme før han har en modspiller helt oppe i fjæset.

Fremragende spil fra vores side.
@Carefree


HAHAHAH!
Steve Highway-61 " Folk der stemmer DF og ikke synes de selv er racister er bare mindre begavede. Hvilket jo er logisk nok."
Hverken Hazard, Nøddesælgeren eller Matic har noget på ærmerne, Lampard har anførerbindet. Jeg troede jeg så noget på Oscar, men det kan selvfølgelig være han bare er lidt ked af det i dag.

Edit: Det ville sgu også være spøjst at mindes Uniteds flystyrt for mange år siden, omend det var tragisk.
Jeg er sådan set ligeglad med din mening. Forkælet.
@Carefree

Jeg skrev også, at det var det sygeste gæt, omend det var plausibelt.


Hæng mig ikke på det, de klappede også 1 minut i Liverpool kampen, jeg fik dog ikke fat i hvorfor.
Steve Highway-61 " Folk der stemmer DF og ikke synes de selv er racister er bare mindre begavede. Hvilket jo er logisk nok."
Annonce