I skal ikke gå derind, de kommer bare herind og stjæler alle vores medaljer når vi er ude af huset for en kort stund. Fyha.
Jeg er sådan set ligeglad med din mening.
Forkælet.
"jeg er bare en gammel stodder"
Hvis i fortsætter med al den racisme snak og til tider grimme tone, så lægger jeg hippie-Hackney på hylden, og går i gang med et langt rant om Statsforvaltningen.Shit ja ok. Jeg stopper her, Mr. Hackney. Hvis den rare Hackney forsvinder, er der intet til at stoppe Cares afstraffelse når vi ikke opfører os ordenligt.
Ja, det synes jeg egentlig det er, Black Spider. Det er jo blot dem der bliver snuppet. Jeg gætter på der er endnu flere fans på de engelske stadions der stadig slipper afsted med det, og som ikke kan ses i statistikkerne.
Jeg ærgrer mig personligt hver gang der har været lignende sager i Liverpool senest med fanen der råbte af Evra og den mørke spiller fra Oldham og den store shitstorm det skaber. Og hele Suarez-gate for den sags skyld.
Hvis i fortsætter med al den racisme snak og til tider grimme tone, så lægger jeg hippie-Hackney på hylden, og går i gang med et langt rant om Statsforvaltningen.