Snak

Mere indhold efter annoncen
Er det ikke lidt tidligt at konkludere det er film, når vi kun har set en vinkel, der ikke viser om Alonso bliver ramt eller ej?

Nu skal Jimenez have rødt
We know what we are
Hold kæft hvor er han ude efter vores spillere. Hvorfor er han sådan en narhat at høre på?
We know what we are
Hvorfor satan får han ikke minimum gult for den forseelse ??
Klart film ved målet til 1-0
Flot sparket ind
prm
Har du egne kameraer på stadion eller er det dig Sæbye?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
For fanden det er godt! Så håber vi at Leicester sparker United ud af top 4.
Are you a Mexican or Mexicant?
Det har været noget af en langsom affære hvor intet lykkes for hverken os eller Wolves, og så lige pludselig står vi med en føring på to mål. Den skal bare holdes, vi skal fortsætte som indtil videre hvor Wolves kun har været farlige på et skævt indlæg.
Arg Cfever.. Hvis du ser den langsomme gengivelse ved tiden 44:55 der er det tydeligt at Alonso er ved at smide sig allerede inden Neto sparker..
Jeg håber ikke Lampard ændrer på tilgangen og pakker sig - vi er rendyrkede elendige til at spille til 0 på taktikkens alter

Er det film fra Alonso er det naturligvis ikke godt nok - jeg synes bare ikke den viste vinkel viser entydigt om han rammes eller ej
Hvorfor skal vi se på ChL highlights? Hvad med den kamp der er i gang?
Annonce