Snak

Mere indhold efter annoncen
Wise

Billig baggrund, hvordan?!

Den eneste billige baggrund jeg kan få øje på er klasseforskellen. Men sådan vil det formentlig være resten af sæsonen.

Harvertz, Werner shiner også sygt meget. Dyr baggrund?!
What`s the matter Harry?!
Min Gud, hvor usikker på ens eget hold skal man lige være for at komme med udbrud over den mindste kommentar. Hvad sker der dog?
We know what we are
Det er bare laveste fællesnævner. Intet nyt i det.
Are you a Mexican or Mexicant?
Man fører 2-0 på udebane og alligevel skal man lige hævde sig selv i den anden klubtråd. Smålighed længe leve ...
We know what we are
Is på Cfever - der skal være plads til forskellige holdninger
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Cfever - der er ikke noget nyt fra den side, så længe de har frit spil fortsætter det nok
CF

Jeg er bare skeptisk overfor Frank, jeg mener han laver nogle mærkelig ting taktisk. Det hjælper selvfølgelig ikke med alle de skader.
Og jo, hvem var bedst i 1. Halvleg? Chelsea blev ikke udklasseret, men vi haltede efter konstant.

Straffe! Kom så Jorginho!

Jorginho skal på bænken næste kamp.... Rigtig dårligt spark og endnu en slap præstation.
"Der falder ikke et eneste blad af et fynsk bøgetræ, blot fordi et par svin gnubber sig op af det" Richard Møller Nielsen
Cfever der er desværre nogle fremtrædende personer i denne tråd, hvor jeg ganske enkelt er i tvivl om deres praktiske erfaring med fodbold. Sådan er det bare og det må du bare sortere fra.
Jeg opponerer altid mod dumhed.

Det har intet med mit tilhørsforhold til mesterklubben at gøre eller mine apati mod...

What`s the matter Harry?!
Hvorfor ikke lade werner sparke ?
Annonce