Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg håber virkelig på en stærk Chelsea præstation i dag!
Ingen husker hvem der blev nummer2
Hahaha - Plastik :0)
Manés albuer er modbydelige.
Cfever har 100% ret uanset hvilken modargumenter der spilles … kanterne er åbent hus så selv verdens bedste Mane ikke kan undgå at se ekstra godt ud
Hvis man har set Liverpool de sidste måneder, så ved man at Mané ikke kan gøre nogen fortræd, udover selvfølgelig albuerne i hovedet på modspillere.


Haha, skarp observation der heller ikke er helt forkert.
Vi fik Cucurella til at ligne Pirlo for et par dage siden, mon ikke vi kan kurere Mane også.
We know what we are
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Cfever
Jeg griner stadig lidt af dit udtryk … borderline trolling - klasse :D
Det var kun borderline fordi jeg er ret sikker på det ikke var intentionel trolling ;)
We know what we are
Hehehe … jeg tror du har helt ret, det er bare næsten endnu værre :D
For at det ikke skal være løgn så lider jeg af diagnosen borderline, men er en af de "få" heldige der reagerer fantastisk på medicinsk behandling. Så det er ikke min diagnose der skriver for mig, så i må holde jer til intentionel trollin.
Men @Wise1964 kan du ikke tage dine stikpiller til brugere i trådene i stedet for hver gang at hoppe tilbage i Chelsea tråden og gøre det?
Hvad er odds på vi lejer Lukaku ud til Inter de kommende par sæsoner eller at Tottenham køber ham i en bytte handel med Kane ?
Annonce