Snak

Mere indhold efter annoncen
Straffet kan sagtens forsvares. Mener heller ikke der burde være rødt, når JT var på midten.
-
Mon ikke man skal smide en skilling på at klovnen Luiz vil være skyld i et mål mere. For fanden hvor han dog holder længe på bolden. Alex må meget snart gerne komme i form så vi kan få Ivan på bakken og Luiz og Bos på bænken i de kommende kampe.
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
Selvom SWP når at være nede at ligge, så er John Terry ikke tæt nok på ham. Og hvis han nogensinde havde nået SWP, så ville det være pga Bosingwa hev ham ned. Det er så min umiddelbare vurdering, gad godt se den igen
"Maradona good; Pelé better; George Best."
Straffesparket er der ikke noget at klage over. Det røde kort er 50/50, men vi ville aldrig komme i de situationer hvis klovnen ikke tog sine løb med bolden hver eneste gang han har bolden. JT tager også de løb men han ved hvornår han skal tage dem og en af situationer hvor man ikke skal tage dem er hvis der står tre modstandere foran en. F_CK hvor jeg dog hader ham.

Drogba er også bare en knold laver intet godt i hele kampen, når man har mest brug for ham til at træde i karakter så boller han os... IDIOT.


Lej Luiz ud til en serie a klub, så kan manden lære at forsvare!!!
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
Der er sku da ikke skyggen af straffe. forfærdelig beslutning.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
nå da da...kan være man skal se 2. halvleg (og måske trække sin lige lovlig kække udtalelse fra før tilbage...). Hvordan og hvorledes med Mata - blev han skadet?
Zola & Clarke - a match made in the furnace under the Bridge!
Lej Luiz ud til en serie a klub, så kan manden lære at forsvare!!!


+1
Zola & Clarke - a match made in the furnace under the Bridge!
Det er da ærgerligt med Luiz.

Hvis i på nogen måde kan hive i nogle tråde mht. udlejninger så er vi villige til at overtage ham billigt.
Why dont you ask him? Because he doesnt row He doesnt ROW? No, he DOESNT row. Ah. I see what you mean.
Blev Mata skadet? (det er da os lige det vi mangler, hvis det er)
@Bussi

"Der er sku da ikke skyggen af straffe. forfærdelig beslutning."

Tag de blå briller af. Han går i ryggen på manden uden at have nogen chancer for at nå bolden.

@TP

Matas skulder gav vidst lidt problemer efter et fald. Men det så nu ikke så slemt ud.
Hellere et usundt legeme end en fordærvet sjæl
Annonce