Snak

Mere indhold efter annoncen
Han er Milan fan og Ronaldo fan.

Derfor gør det ekstra ondt.
Modent, Joejoe2. Er du 5 år?

Jeg hepper på italienske hold i Europa, så længe de ikke vinder skidtet.

0-2 Juve. Karma Murillo!
Jeg hepper på italienske hold i Europa, så længe de ikke vinder skidtet. 


Er du italiener? Ellers er det sgu det mærkeligste jeg nogensinde har hørt.
@Foggy Så hold dig da for helvede til serie A trådene så JEG ikke skal læse dit skidt. Heldigvis holder du med Milan så jeg I det mindste ikke burde se dig i nogen tråd af betydning. Dit skrald.
Valencia CF! Med en svaghed for Man. United og Barcelona.
Det handler lige så meget om koefficientpoint. Italien har haft nogle magre år, så det er kun fint at genvinde noget respekt og prestige.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Den "neutrale" tråd.

Yes Yes...
"Bare tanken om fire skridt tilbage og et til siden for så at trække op i shorts så man kan se musklerne, og til sidst at sparke bolden alle andre steder hen end i mål - Priceless".
Skal en rookie som dig bestemme det, Joejoe2? Tag dig sammen, knægt.
Det er da tydeligvis hårdere at være Bar...Messi-fan, når man skriver bunkevis af indlæg vedrørende hvorfor en eller anden spiller fortjener en ligegyldig individuel pris mere end en anden.
"Vi er bare ikke bedre"
Øhh Redondo.. er du ikke den eneste der skriver noget om Messi ?
@Foggy

Fair nok. Så giver det marginalt mere mening ;-)
Annonce