Snak

Mere indhold efter annoncen
Valencia har så på ryggen, så vidt jeg husker? Jeg kan godt lide de få gange, hvor man ser en sponsorfri trøje, også en hvid en. Jeg husker specielt Real Madrids påklædning i 01/02 sæsonen uden sponsor på trøjen:

http://imortaisdofutebol…_madrid.jpg
DOMMEDAG!!!!!!1
“It was so hot in Sevilla that, at first, I nearly regretted my transfer. I much prefer playing football in the rain at Stoke. It’s far easier.”
Det er helt utroligt så dårlig Ivanovic er blevet i den her sæson. Man har følelsen af Brahemi kan sætte ham hver eneste gang!
- Som et træ der ikke vil brænde Ligesom en by vokser vi sammen På en pude i ly for larmen Får et billede skiftet ramme
Engelsk fodbold måske på vej mod yderligere to nederlag Chelsea bagud i Porto og Arsenal bagud hjemme mod Olympiakos.
Ja, England lukker ned og ligaen må holde pause.
“It was so hot in Sevilla that, at first, I nearly regretted my transfer. I much prefer playing football in the rain at Stoke. It’s far easier.”
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Ivanovic tørret på højre back som en serie 6 spiller - det er sgu på vippen til at være tragikomisk!
Det er helt vildt så ringe de engelske hold er blevet. For få år siden blev hold som Olympiakos fejet væk med 2-3 mål stille og roligt, men nu er selv de en stor mundfuld.
Chelsea er jo ikke engang ringe. Det er bare en enkelt spiller, der spiller så langt fra det niveau som kræves. Ren skandale.
Lampard é Deus
10 mål på en uge af Lewandowski..
FCK og United siden \'92.
Tak til Niels Chr. Frederiksen, endelig en kommentator der kan udtale (argentineren) MasTJeranos navn korrekt.
ACF Fiorentina & Leeds United FC
Annonce