Snak

Mere indhold efter annoncen
Tro kopi af Brentford vs. Doncaster...
FUCK FUCK FUCK!!!! nej det er jo hjernedødt det her! Karma is a bitch, fandme lækkert Leicester-spillerens hold ryger ud efter han filmede. Diving cunt.
Thank you, José.
Fedt! Dejligt, at Watford ryger på Wembley!
Hvor er det en vild afslutning.


Hele banen indvaderet af tilskuer.
Captain America. FCM
Knockaert = Kermorgant?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg synes stadig ikke at Udineses reservehold hører til i PL, så for mit vedkommende må jeg håbe på at Palace eller Brighton vinder finalen.
Så blev de sidste to pladser i næste sæsons Conference League uddelt, og de gik til Salisbury City og Halifax FC. For sidstnævntes vedkommende var det den 3. oprykning på 4 år.
Så sender de sgu alligevel play-off finalen. Den sende på tv3 sport 1. Så skal de også lige lære at sende semifinalerne. Det kan de passende gøre næste år.
Der går rigtig franchise i den hvis Watford tage billetten. Især hvis Granada også overlever. Mon ikke man allokerer ressourcer til der hvor indtjeningen er bedst. Med andre ord Premier League.
Husk nu at din egen favoritklub er et franchise.

Watford har stadig holdt fast i deres traditioner og har ikke flyttet by ligesom MK Dons eller skiftet trøjefarver som Cardiff City.
\"Soldado makes me realise i wasn\'t that sh*t\" - Gary Lineker
Annonce