Snak

Mere indhold efter annoncen
Yeps, blandt andet.

Hah, fik satme helt ondt af Derveld til sidst altså. Han lavede selvmål i første halvleg af prøvekampen for FC Dordrecht. Siden da har jeg sku ikke hørt eller læst om ham. Men mener dog at have læst, at han faktisk spillede sig til en kontrakt alligevel. Men spiller han overhovedet for klubben?
"The city looks like hell" 16:33 - fucking wannabe. 1924* Foreningernes hovedstad.
3 - 0 til OB i testkamp. Av av... Håber ik vi stillede i stærkeste opstilling.
Har heller ikke hørt til ham siden, men det ville da undre mig hvis han fortsat spiller fast i klubben.
When nothing is right.... Go left [b]Esbjerg fB[/b] Manchester City
Det ser ud til at BWA skal bygges igen.
http://esbjerg.kivaweb.d…s-i-belgien
Sku da for fedt, at de vil "efterabe" .. BWA er da også et af de klart mere interessante af slagsen.. Men vil de ligefrem have 24 skybokse? Slap af, siger jeg bare..
"The city looks like hell" 16:33 - fucking wannabe. 1924* Foreningernes hovedstad.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er sgu et flot stadion i Esbjerg. Kan da godt forstå de vil "låne" lidt af det.
\"Hver gang Glen Johnson har bolden på egen banehalvdel får jeg det fysisk dårligt\" Liverpool FC AGF AFC Liverpool Real Murcia
Mål og assist af Rieks i Århus i aften. Fortsættelse følger på lørdag.
Y. N. W. A. - #JFT97
Ser frem til denne fortsættelse, mon ikke Rieks kommer med i truppen til Sydafrika. :-)
When nothing is right.... Go left [b]Esbjerg fB[/b] Manchester City
"To be continued". bumbum.
"The city looks like hell" 16:33 - fucking wannabe. 1924* Foreningernes hovedstad.
Han gjorde ihvertfald en pæn figur, men hans måske værste konkurrent om pladsen, Absalonsen, gjorde det jo endnu bedre, så kan være han istedet skal slå nogle af de gamle af. For mig at se byder Rieks og Absalonsen ind med mindst lige så meget som en evigt halvskadet grønkjær, Martin Jørgensen (selv om han ikke spiller den plads så meget mere), Dennis Rommedahl og Jon Dahl som hængende angriber. Dog skal vi passe på at undervurdere rutinen til et VM..
[i]Was speaking to this 13 year old girl on facebook when she said to me \"I am an undercover cop\" I thought wow... a job like that at her age! [/i]
Annonce