Snak

Mere indhold efter annoncen
efb - gf 2-0
FM: v. Buren
MoM: Rønnow
Efb, Standard Liège, Werder Bremen, Spurs, FC Metz Landshold: België/Belgique/Belgien
Dit vrøvleri giver som sædvanlig ikke mening, Finte.

Smid lige sidetallet på det jeg ikke husker, eller flet næbbet.
Y. N. W. A. - #JFT97
D.B.R.

SIDE 275 :

Så helst vi ikke var med i EL.

SIDE : 293:

EL , dyre lærepenge.

D.B.R. du er til grin.
Nej, kære Finte det er jeg ikke.

Jeg taler indeværende sæson, og ikke den kommende.

Nu må du sgu lige spænde snublekysen.
Y. N. W. A. - #JFT97
@Havgus
Puha 2 runder hvor jeg ikke har haft mulighed for Onstad-gætteri. Nu må jeg hellere få nogle point...

EfB - Galehuset 3-1
FM: Jonas Knudsen
MoM: Kian Hansen
Jeg skal bare slutte over efb-boldtossen i Onstad-cuppen :-)
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg indrømmer også gerne at når alt kommer til alt, så havde jeg faktisk også helst været fri for at spille EL. For alt andet lige har det kostet end del point efterhånden i suppen og kan bare ikke magte hvis vi skal rode rundt nede i bunden og evt. kæmpe med om nedrykning igen i år. Det holde mine nerver ikke til!

Men nu hvor vi så er med, så er det jo også fint nok at vi gør det godt og går vi videre, så tager jeg da også gerne det med ;))

Så,hvis moral er godt, så må dobbeltmoral jo osv osv ;))

Finte, du tager helt fejl. Du er til grin, stupid og jævnt irriterende. :-)

Er der nogen indikationer på hvorvidt Lekven er klar til mandag? Jeg magter ikke en midtbane med Bergvold og Jeppe Andersen. Så smider jeg sgu en hund på AGF.
EfB - de hvie: 3-0
FM: Bakenga
MoM: bakenga
Ja mangeler vi både HH og Lekven. Så er det bare med at spille på GF sejr.Det kan næsten ikke være anderledes, hvis de 2 mangler. Håber dog de overrasker mig positivt
Pirat og D.B.R.

I er hade blinde.

Skal vi til at håbe vi ikke kommer med i toppen for at slippe for det tusinder køber billet til på Vardevej.Helt til grin.

Søren tæller pengene med stor smil på , er han dum ?
Annonce