Snak

Mere indhold efter annoncen
Okay, det skulle vi så ikke have.
Y. N. W. A. - #JFT97
Dine spørgsmål er relevante Teleduffe, og jeg ville egentlig gerne bruge tid på at besvare dem hvis det var relevant


Du må bestemme dig.

Uanset, om du mener at beslutningen om Diouf er truffet eller ej, så kan du jo godt uddybe dit generelle angreb på brugerne her i tråden.
Ellers er du sgu ikke meget værd...

Det er godt, at du er selvtilfreds, men jeg synes, at du udstiller dig selv ved at sige, at beslutningen om Diouf er definitivt truffet.
Laver han fem-seks mål i de sidste kampe, så lur mig om ikke EfB slår til, uanset din selvsikkerhed.
Det er godt, men jeg synes, at du udstiller dig selv ved at sige, at beslutningen om Diouf er definitivt truffet.
Laver han fem-seks mål i de sidste kampe, så lur mig om ikke EfB slår til, uanset din selvsikkerhed.


Enig. EfB har næppe taget en beslutning på nuværende tidspunkt. Det ville da være særdeles fjollet.
EfB har næppe taget en beslutning på nuværende tidspunkt.

Det har man ikke. Flere ting skal falde i hak...og måske får man ham, som man hellere vil have. ;-)
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Under alle omstændigheder går jeg ud fra, at man vel stadig er på udkig efter en ekstra angriber, også selvom man vælger at tilbyde Diouf en forlængelse, såfremt man fortsætter 4-4-2 opstillingen.
[i]For meget succes til det her sted[/i]
Mere indhold efter annoncen
Annonce
"Det har man ikke. Flere ting skal falde i hak...og måske får man ham, som man hellere vil have"

Hmm. noget kryptisk Skjold...er det noget du kan uddybe på nuværende?
EfB.
Havgus: Nej, det ville ikke være fair overfor min ´kontakt´. Desværre.
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Efb har taget en beslutning så langt at man kigger efter en anden angriber for Diouf. Hvilket Søndergaard også selv har udtalt flere steder., altså ikke direkte at det skulle være FOR Diouf men at en ny er på vej ind, hvem det så bliver aner jeg ikke. Selvfølgelig melder de ikke ud at Diouf er færdig, så ryger motivationen jo helt væk. Klart,laver Diouf 6 mål i de næste kampe og spiller fuldstændigt forrygende så overvejer man da situationen, alt andet ville være skørt,men målt på hvad der indtil nu er leveret til kamp og træning er han vejet og fundet for let. Og gudskelov for det at efb sætter over,ligeren højere og er villig til at bruge penge.
Diuof virker som den i mener er i centrum om fremtiden.
Han har været en fiasko hvis det i kommer med har været hans løn.
Nej EFB har penge så de går efter en ny mand i en lidt højere klasse end sædvanlig.

Kom bare med samtaler med EFB folk.
Men Diuof er fortid efter jul.
Det er bare iorden Skjold...et andet ? Jonas Knudsen plejer at spille fast på U21.. er han sparet i denne runde..for formmæssigt mener jeg ikke der kan klandres noget på vedkommende..tværtimod!
EfB.
Annonce