Snak

Mere indhold efter annoncen
Så det er altså et håb, når du skriver, at vi henter en nordmand og en sjællænder?


Ja, det kunne jo være værre, det kunne være to svenskere.

Jeg finder selv ud.
Tidligere bruger hed Wuhaa. 1924.
Hvem håber du vi henter?

"Det er ligemeget, bare han er fra Sjælland"🤣🤣
Det var ikke en kommentar til dig Ffff – din undren over at nogen ville bringe et emne op, som er mere end uddebatteret her, er helt forståeligt, det var en kommentar til, hvorfor nogle personer tilsyneladende kan lide at blive ved med at prikke i ømme punkter og se, om de kan få en emotionel respons (trolling)



Tak for din besked. Og du har ret. De sidste mange indlæg om " the one who shall not be named "
Virker til at komme fra folk som bare vil puste ild til den "debat" der har været. Men som ikke længere er.
Debat er sendt ud i luften .
Drømme på tryk forbudt.
Håb på tryk forbudt.
Hvad har vi så ?
Fremtid ingen her kender.






Drengen. Du er rimelig glad for poesi eller chat gpt
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Drengen
Du må ønske dig alt det du vil, men din mystiske poesi er bare til tider lidt sjov, og det kan være svært at tolke, hvad du mener?

Hvad betyder det når du skriver en nordmand og en sjællænder? Er det specifikke spillere du har i tankerne?

Hvad betyder det, når du skriver at Stagaard kører til Sjælland?
Ja men det kan også skrives sådanne :
Jeg tror de henter Engell til angrebet og en nordmand til midt stopper / midt defensiv. Men Tim salg skal nok passe med andet salg / køb. En ting er sikker de arbejder for klubbens bedste derude på vardevej. Og det er utrolig nogle kan tro andet. Det er jo ikke en uerfaren sport chef vi fik Brydegaard har stor erfaring med med salg og køb . Og det er prisværdigt at de tænker sig om og ikke lader sig styre af hysteriet fra mennesker som ikke kender dagligdagen.
Man kan som jeg tro og tænke samt lytte til folk som færdes derude. Debat er vel velkommen herinde. Spændt på ugen her op til trænings kampen hvor San ville beslutte sig for hvem der er anføre til trænings kampen og fremadrettet.
Og når de ikke kan bruge Stagaard nu kan de heller ikke i fremtiden.
Misforstå mig ikke. Jeg elsker dine skæve indlæg, drengen. Helt finte agtigt
Jeg leger med ord.
San gør mig glad.
Stenansigt og indesluttet træner
Udtryk når man ikke langt med.
N̈u har vi fire topfolk med hjerne , hjerte og lyst til pressen.



Hillerød Fodbold forstærker sig centralt med tilgangen af 28-årige Mikkel Mouritz.

Ham fik vi ikke...
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Annonce