Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg tror San bruger Muamer i protest over ikke at have bedre spillere til rådighed.
Bold272938
Så fortæl hvad det er han gør så godt.

Altså holdet sluttede på en tredjeplads sidste år, hvilket vel var langt over godkendt. Du må ikke misforstå mig, jeg synes også kampen i dag var elendig, men er det San eller holdet, der bare ikke er bedre? Vi har solgt Lausen, som var vores bedste spiller, derudover så er Kolawole ikke skyggen af sig selv. Det skal da kunne mærkes på et hold.
Hvad er det han i det hele taget vil med holdet. Jeg kan ikke se det i hvert fald, men jeg er måske ikke så fodboldkyndig som dig, når du mener det modsatte og det jo fair nok. Jeg fatter bare ikke træneren San

Jeg tænker nu ikke jeg er mere fodboldkyndig end dig, og jeg forstår til fulde din frustration. Jeg har også tidligere forlangt trænere fyret, og den dag i dag, er jeg ked af, at jeg i sin tid skrev, at Niels Frederiksen burde fyres, for det var ikke ham, men folkene over ham, det var inkompetente. Det har historien vist tydeligt. Jeg siger ikke det er tilfældet nu, jeg siger bare, at måske overvurderer vi holdet, eller andet.
Der er tydeligt et mentalitets spørgsmål, som hæmmer spillerne på banen.
Når det så er sagt, spiller vi kun på " Danmarks fedeste stadion " fordi vi har en aktiv ultras gruppering som giver den maks gas ude som hjemme. Og som 99.9 af brugerne herinde skælder ud anonymt, når de bliver for visuelle. Og bruger pyroteknik.
Forza EfB-Vi elsker kun os selv.
Geezers need excitement.
Annonce