Snak

Mere indhold efter annoncen
Jesus Kristus .!
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Der var vist det man kalder for en hentydning - manden hævder til at starte med, at han vil afslutte sit meningsløse bidrag til tråden, for dernæst i stedet at fortsætte stilen. Derfor er opfodringen til, at skrive om hans mange hold nærliggende, i det der må formodes at være emner nok. Men så langt rækker det analytiske niveau hos tosserne øjensynligt ikke, har jeg fået bekræftet.

Og se nu hvad i har været medvirkende til. 1 times spild af tid for mit vedkommende med en håbløs diskussion med proletariatet til følge. Madre mia.
"Angrebspagten"? Er det et ord, dig og Nick har taget med jer inde fra Arto?
Real Madrid siden slutningen af 80'erne.
"Angrebspagten"? Er det et ord, dig og Nick har taget med jer inde fra Arto?"

The Emperor, her er et passende eksempel. Det er så nemt, at udstille et så dumt udsagn. Og her behøver alderen ikke at spille nogen videre rolle.

Det kan dog være, at du har gjort det(i så fald sorry) synes bare, at alder-kortet blev lidt for iøjefaldende efterhånden.
@Hr. U

Har vi underholdt os selv nok nu? Skal vi baile eller hvad?

Efter at have gået ned på et meget pædagogisk niveau uden reaktion eller ydmyghed, har jeg indset at det eneste positive jeg kan skabe ud af det her, er egen underholdning. Jeg synes selv det er røvirriterende når de tråde jeg bevæger mig i bliver fyldt op med meningsløst skidt og lort, så det er derfor jeg spørger
\"He walked in like he owned the place. Which suggested he probably did.\" - Jack Slate
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nej, dette begreb blev jeg introduceret til, som spæd af den nærmeste familie, i det begrebet har spillet en central rolle for dele af familien, så at sige.
Fantastisk billede af Emperor i din signatur r4iney.

Meen, din egen frisure kunne nu godt trænge overhaling

http://multimedia.ekstra…420448d.jpg

Så er vi igen fremme ved det med at kaste med æbler når man selv er et skrog?
Fjols nr. 5 (GC)

Hvad er din agenda herinde egentlig? Har du ikke udstillet dig nok? Og hvad blev der af dit eget løfte? Dit seneste indlæg skriger jo af dobbeltmoral. Jeg tvivler i øvrigt på, at du har gået fra et højere niveau til et lavere. Det må unægteligt være omvendt.

Men det har hvert fald været underholdende at følge dine krampetrækninger for at nå op på et nogenlunde 9. klasses niveau rent fagligt. Det har dog ikke helt lykkes, men det kan være det kommer med tiden, når du bliver oplært af de rette (læs "SLÆNGET").
Var jeg ikke fjols nr. 5?

Du kan altså ikke uddele min titel som sådan!
Lionel Messi is special because he can make something out of nothing. Emile Heskey is unique because he can make nothing out of something.
HAHAHAHAHAHA fuck nogle mavekramper jeg fik af det billede R4niey. Det må vel være noget af det bedste jeg har set fra din side.

Hvem er GC?

@SF

Nej når først der uddeles kejserlige medaljer, kan han ikke være bekendt at tage den tilbage på den måde :D
\"He walked in like he owned the place. Which suggested he probably did.\" - Jack Slate
Annonce