Snak

Mere indhold efter annoncen
Tilbage til Jim Larsen.

På papiret en stærk signing, såfremt han kan genfinde sit gamle niveau og holde sig skadesfri. Det ligner umiddelbart en forbedre af både starteren og bredden, da det forhåbentlig skubber Dickoh længere væk fra spilletid.

Så håber jeg der er fuld fokus på at finde en back som kan løfte niveauet. Der bør man kunne gøre noget, uden det koster en formue.
Betyder det mon at der er bud efter Erik
Hvad laver tibetanske munke? De spiller jo happy jazz - AaB af 1885
Ikke umiddelbart, tror det er ment som en forstærkning.

Dickoh har vist han ikke har niveauet og med Sviachenkos skadessituation, skal der en tredjemand til.
Vi er sgu heldige at der stadig ikke er scoret... FCK - og især Cornelius er desværre kommet rigtig godt i gang. Vil hellere end gerne sælge den for en uafgjort p.t.
Så bliver Jim larsen kastet i ilden:-( Han har vel ikke nået at træne med truppen endnu, det må give en del usikkerhed.

Håber ikke Erik er fået et tilbagefald på sin skade, siden han allerede bliver skiftet ud.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
zyg teknik af Sisto
Nu har det jo aldrig været en forudsætning for bold.dks debat, at man ved hvad man taler om... > https://twitter.com/crackbaby1312/status/983805501262716929?s=21
Sig mig mener I det alvorligt i år? ;-)
AaB: 100 % BRAVEHEART!
Ja!!!

Ikke holdbart med en anfører, der i 4 ud af 5 kampe har måttet udgå med skade, men så længe han fortsætter stilen med at være klar ugen efter.

Paul, hold dig væk fra egen banehalvdel fremover.

Velkommen til, Jimbo, dit prægtige mandfolk!
En gyser er at holde med flagermus og ulve. Følg med på Twitter (@VCF__Nordic) & podcast (Valencia Weekly). https://soundcloud.com/valenciaweekly
Ssssssssssssssh, Bong. Du må ikke jinxe os allerede, de sarte spillere kan ikke tåle det der!
Fernando Torres says he\'s been wearing a t-shirt under his top and will reveal it when he next scores. It reads \"Save The Chilean Miners\".
Endnu et fortjent nederlag til Fck , dejligt (alle nederlag til Fck er fortjente) og så får Fck endda et trøstmål foræret af domseren

Grotesk at Fck ikke får direkte rødt for at smadre ( med måske alvorlig knæskade ?) Kristian Bach
Nu har det jo aldrig været en forudsætning for bold.dks debat, at man ved hvad man taler om... > https://twitter.com/crackbaby1312/status/983805501262716929?s=21
Annonce