Redigeretsøn 22. aug 2021
Rogo
Sorry jeg er lidt sent på den..
Så du kan ikke se det morsomme i at jeg skriver at Stage skal i fængsel, fjernet sit sociale liv på nettet og sådan.. Du kan simpelthen ikke se det morsomme i at de danske universiteter udvikler software for at forhindre at nogen stiller spørgsmålstegn ved denne kommende undskyldning..
Måske er du ikke den rette til fortælle andre de ikke skal opføre sig hysterik bare fordi de ikke kan tage en joke.. For du kan da på ingen måde kende forskel på en joke og være hysterisk..
Jeg angriber det dumme ved at tro Stage skal ud og give en undskyldning,.. Du har haft rigelig mulighed for at skrive hvorfor, eller hvad problemet er,istedet for at opfinde ting, således du kan angribe mig for alt hvad jeg skriver.
Jeg angriber det dumme i "argumentet" om man ikke kan bruge sin alder til ikke at følge jargonen her 2021.. Ikke nogen grund til at kalde det andet.
Jeg skal nok gøre mine pointer lidt mere simple og børnevenlig næste gang.. Så, nu når du misforstod den alt det du kunne i første omgang, så får du den lige igen.. .
Der sker der andre ting i verden, lad vær med at blive sure på os andre fordi vi ikke kan tage jeres 1. verdens INTERNETTET problemer seriøst.. Jeg havde aldrig hørt om denne udtalelse, havde det ikke været for denne debat..
FC København. Siden 1993..
Man U siden 1986
Landsholdet, DBU og MO boykottet siden 2007
Ståle skulle aldrig have været fyret 2020
Rooney skyder lige godt med begge ben, nok bedst med højre... Citat John Faxe Jensen...