Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Det var ringe. Det ringe. Højlund er frygtelig, da han kommer ind. Han får ikke fat i noget, presser ikke, og det angreb der fører til hjørnespark, burde han have forhindret.
Boilesen sejler rundt de sidste 10 min. Håbløse clearinger, dårlig timing og passivitet.
Vi forærer Viborg et hav af hjørnespark, og så inviterer, man ulykkerne ind.

FCM virker stærkere og stærkere. Vi virker ringere og ringere, og tendensen er, at mesterskabet igen igen forsvinder i tågen.

Man har gennem en årrække pisset klubbens position direkte ud i lokummet, og nu svømmer vi rundt i en pøl af stinkende lort.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Der kommer vel 1 organisatorisk ændring i morgen. PC sparker sig selv ud. At han ikke har formået at erstatte Daramy er 100% hans ansvar. Og den ubalance vi har, specielt på midtbanen burde han også have reageret på. At han så ser virkelig usund ud taler jo ikke til hans forsvar.
Siden Selles overtog vores dødbolde, har vi set virkelig, virkelig ringe ud på de defensive af slagsen.

Og det er ikke blevet bedre. Vi er rystende usikre på ALLE defensive dødbolde.
Alle hold der spiller mod os ved det og man kan tydeligt se at vi selv ved det. Vores spillere ligner kegler under en træningsøvelse, som modstanderne bare kan spadsere forbi.
QPR - Og ignorerer (u)tilfreds, så godt jeg kan.
Hvor er det frustrerende at se Boilesen lave måske 5 dårlige clearinger de sidste 10 min. Det er stærkt medvirkende til det pres, man ender under
Var det Zecas sidste kamp? 33 år, solo uheld. Det tager længere tid at restituere kroppen i den alder?

Er det en ACL så er det et helt år han er ude
Success is temporary loyalty is forever PS: Tag en tur i skoven 🌲 med Bo Henriksen når du er gnaven.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Ståle stak assistenten en lammer eller sparkede ham i hovedet. Jeg begynder at forstå hvorfor.
Batman Close. London W12.
Få nu Wind væk fra det interview!
Hold da op, et sjældent ærligt interview, den får han nok at høre for, men fedt, han lige viser farmand støtte.
Nej, lad Wind fortælle alt under det interview. Jeg er så fucking træt af den retning, der i øjeblikket er for klubben, og nu skal de boldblinde idioter, der træffer beslutningerne, snart stå til ansvar. Lige så snart, der er en lille smule ro, skaber de negative historier.
Det er aldrig en skam at tabe til et bedre hold. At man så er havnet i en situation, hvor FCK ikke bare over en enkelt kamp, men generelt, er et dårligere hold end AGF - ja, det kan man så drøfte i et fanforum på bold.dk
hold kæft hvor er det bare smagløst med wind og så vil jeg skide på pc og hans ligegyldige interview, at man ikke håndterer det bedre, fuck mand, hvor klamt
til kampen, håbløsts og virkelig ærgeligt med zeca
Annonce