Snak

Mere indhold efter annoncen
Johansson synes jeg også er vag. Han har scoret på en retur, lækkert, men der sker ikke meget. Håber dog han får fuld spilletid, det kan kun være godt for ham.
F.C. København
Haraldsson synes jeg tilgengæld virker god. Energisk, dynamisk, spiller ofte på førsteberøringen og spiller med godt tempo. Teknikken virker også ret fin på begge ben.
\"Giv en mand et æg, og han er mæt for en dag - lær en mand at lægge æg.......!\"
alle vores islændinge skal nok komme det er jeg meget overbevist om.

men de er unge og har sku ikke prøvet så meget i nu.
#Dansksport #danskfodbold #England #italien #st pauli
hørte jeg rigtigt at en af deres spillere havde været på nattevagt inden kampen ? Hvad niveau er det hold på ? Har da aldrig hørt noget lignende.
De gange Jelert er kommet ind har jeg også godt kunnet lide ham. Lad ham endelig komme ind og fæ en halvvej.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
knud12: de er ikke et fultids pro hold ja så de arbejder ved siden af :)
#Dansksport #danskfodbold #England #italien #st pauli
@knud12

De er semi prof. Deres kaptajn har været på arbejde som grænsebetjent.
F.C. København
William Bøving har også spillet fint. Ligesom han gjorde mod AGF. Hans bedste tre halvlege.
Det er vildt de kan spille i Europa tænker jeg. Det ligner de er på niveau med noget 2. division måske lavere. Og ja Ankersen er godt nok ligegyldigt at se på.
Det er det sløjest hold jeg har set siden miden 90 erne



skal vi have kim brink på sidelinien?


Holdet under Kim Brink var som sådan ganske habilt. Det var vist mere Hr. Brinks evner, der ikke helt rækkede
Annonce