Snak

Mere indhold efter annoncen
Et eller andet sted er det en smule usympatisk hvis det passer
det er fantastisk købmandsskab. Sælge en spiller så dyrt der ret beset aldrig har spillet en rigtig god kamp for FCK. Godt gået af PC.
Enig. Det er aldrig særlig fedt, når en spiller ikke vil overholde den kontrakt han selv har skrevet under på
Mon kilderne i Hammerby lækker det ud så Hammerby´s fans bedre vil forstå hvorfor de sælger ham til en pris de måske fornemmer deres fans ikke vil være tilfredse med? Eller er det bare ønsketænkning?

Synes hellere ikke om spillere der udebliver fra træning for at tvinge et skifte igennem, men vi kender jo hellere ikke alle detaljerne og hvad for nogle aftaler, hvis han har nogle, han troede han havde med Hammerby ang. et salg

Edit: Kasper Junker´s brud med Bodø som et eksempel
Superliga og FCK fan
Så må det være hans agent der banker i bordet eventuelt over for medierne, men som spiller så møder du op til træning, det er det han får penge for af Hammarby.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Tjaa de har lige hentet Sensi og Rincon, og bliver Ekdal også så er han vel i overskud
Er vild med dine Twitter updates dickos!
Mon ikke vi kommer over Brøndby hvis vi regner billetindtægter med?


Det maa i saa fald vaere nogle helt ekstremt profitable billetter der blev solgt hvis forskellen er 18 mio. kr. Entre, tv og praemieindtaegter for alle FCKs kampe 1-3 kvartal var 47.8 mio. kr.
Hehe BAW.

Er alt for meget på Twitter når der er transfervinduer!

F5F5F5!!
Annonce